İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Gemi ve Yat Tasarımı Kursu


Özel olarak oluşturmuş olduğumuz Rhinoceros + Maxsurf + V-RAY eğitimimiz neticesinde gemi, yat ve tekne gibi araçları NURBS yüzey modelleme tekniği ile tasarlayıp hızlıca tasarımın render işlemini yapabilir hale geleceksiniz.
milimetrik
60 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Gemi ve Yat Tasarımı Kursu

Eğimimiz içerisinde; Rhinoceros programı ile Endaze formunu kullanarak Motor Yat, Yelkenli Yat, Yük Gemisi gibi toplam 3 proje gerçekleştirmiş olacaksınız. Maxsurf programı ile Rhinoceros’da tamamlamış olduğunuz projelerin stabilite analizlerini gerçekleştirdikten sonra V-RAY programında render işlemlerini tamamlayarak gerçeğe en yakın görüntülerini elde edeceksiniz.

Eğitimimizin amacı;  yüzey ve organik modellerde uzmanlaşarak gemi-yat üretimi yapan firmalarda, prototip model üretimi yapan mühendislik firmalarında ve iç dizayn alanında aranılan bir tasarımcı olmanızı sağlamaktır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi tarafından özel olarak geliştirdiğimiz Rhinoceros Maxsurf + V-ray eğitimimizi tamamladığınızda gemi ve yat tasarımı üzerine iş hayatınızı şekillendirerek atölye ve tersanelerde çalışabilir veya kendi işinizi kurabilirsiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir