İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Fusion 360 Kursu


Fusion 360 Autodesk tarafından geliştirilmiş yeni nesil bir bilgisayar destekli tasarım ve imalat programıdır. Katı ve yüzey modelleme mekanik montajlar, görselleştirme ve animasyon gibi farklı modülleri, kullanıcı dostu bir platformda bir arada sunmaktadır.
milimetrik
36 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Fusion 360 Kursu Eğitimi
Fusion 360 Eğitimi

Bu programda sac metal tasarımı, çelik konstrüksiyon, teknik resim, görselleştirme gibi alanlarda ileri seviyede bilgi sahibi olacaksınız. Eğitim içerisinde program bilgisi ile beraber eğitmenlerimizin sektörel tecrübelerinden istifade edip tasarım ve üretim süreci hakkında detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

Autodesk Fusion 360 eğitimimizde; Sketch komutuyla başlayarak, part design modülü ile nesnelerin katı yüze dönüştürülmesi, surface yüzey modelleme, sheet metal ile render ve montaj kısımlarını öğrenerek sektörde aranılan bir tasarımcı olacaksınız.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik akademi olarak aldığınız Fusion 360 dersi sonunda tasarım süreci, veri yönetimi, ürün geliştirme, hız ve kalite konularında fark yaratabilir ve firmaların aradığı fusion 360 uzmanı olabilirsiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir