İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Firewall Kursu


Milimetrik Akademi olarak oluşturduğumuz Türkiye’de İlk ve Tek olarak gerçekleştirilen en kapsamlı FİREWALL(PALO ALTO,FORTIGATE,CHECKPOINT) Eğitimimiz ile Bilişim Dünyasında En çok tercih edilen Palo ALTO,FORTIGATE ve CHECKPOINT Firewall cihazlarını fiziki olarak tanıyacak, Yurt içi veya Yurt dışında bulunan Köklü şirketlerde çalışma imkanına sahip olacaksınız.
milimetrik
80 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

FIREWALL KURSU (PALO ALTO, FORTIGATE, CHECKPOINT)

80 Saatlik FİREWALL(PALO ALTO,FORTIGATE,CHECKPOINT)Eğitimi içeriğinde; İlk başta Palo Alto Firewall üzerinde Network security terimlerini inceleyeceğiz. Kötü amaçlı yazılımlar nedir? Virtual(Sanal) Palo Alto Firewall nedir ? Fiziksel FW nedir ? Sanal Firewall nasıl yüklenir nasıl kullanılır bunları hem uygulamalı hem de teorik olarak bahsedeceğiz. Palo Alto Firewall üzerinde RIP, OSPF, vb. Dynamic routin protokolleri ile ilgili uygulamalı LAB’lar ve topolojiler yapacağız. Redistribüte mantığı ve tüm routing protokolleri ve nasıl uygulandığını işleyeceğiz. Security policy erişimleri ve topoloji üzerinde uygulamalı örnekler yapılacaktır.Yapılan Tüm uygulama süreçleri FORTIGATE ve CHECKPOINT Firewall üzerinde de gerçekleştirilecektir.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak uluslararası nitelikte sunmuş olduğumuz en kapsamlı eğitim içeriği ile birlikte Network dünyasındaki farklılığınızı kanıtlayacaksınız.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir