Biz Kimiz

Certified Company ISO 9001-2008

Şirket Vizyonu

Her geçen gün gelişen ve büyüyen teknolojilere ayak uydurmak ve bu yolda büyüyerek genişleyen ekibimizle farklı sektörlerde, en iyi hizmeti sunmak amacıyla hayallerinizi sahipleniyor ve sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.
Yıllardır hem kurum hem de personel anlamında kendimizi geliştirmeye adamış olmanın karşılığını, hem verdiğimiz kurumsal ve bireysel teknik eğitimlerde hem de verdiğimiz danışmanlık ve proje hizmetlerinde görmek bizlerin gurur kaynağı olmaya devam ediyor. 14 Yıldır hem eğitimde hem de danışmanlık hizmetlerinde kazandığımız tecrübeleri, fikirlerinizle birleştiriyor ve ailemizi büyütmeye devam ediyoruz. Milimetrik ofislerinde fikirlerinizi, Üçüncü Binyıl sıralarında geleceğimizi tasarlıyoruz.
image

image

Yaklaşımımız

Her yaptığımız işte yeni heyecanlarla yelken açıyor ve işimize olan saygımızı ve isteğimizi güçlü kılmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ve yararını gözetmek ilkesine harfiyen uymaya gayret ediyoruz. Bilgilerimizi hem geleceğe aktarıyor hem de geleceği inşa etmek için kullanıyoruz.

  • Takım
    Odaklı
  • En İyi
    Çalışanlar
  • Daimi Müşteri
    Desteği

Tarihçemiz

12 Yıldır hem eğitim hem de proje danışmanlık konusunda büyüyerek günümüze gelen şirketimiz, güçlenerek ilerlediği bu yolda geleceğe de ışık tutmayı kendine görev edinmiş durumdadır.
Farklı sektörlere verdiği hizmetler ile markasını daha geniş kitlelere duyurmuştur. 2 kişi ile başladığımız bu yolda 45 Personelle kocaman bir aile olduk ve her geçen gün ailemize yeni üyeler katarak gücümüze güç katıyoruz. Ekip çalışmasının önemini kavramış ve yaptığı işe kıymet veren, sahiplenen çalışma anlayışını kendi çalışanları için de önemsemiştir. Kurumsallık konusunda hızla gelişen yapımızla bir çok insanın çalışmak isteyeceği bir şirket olmuştur.

Ekibimiz

Genç, dinamik ve gelişime açık ekibimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Her geçen gün ailemizi büyütüyor yeni uzmanlıklar katıyoruz. Hem
tecrübeli hem de geleceği parlak insanlarla çalışarak hem geleceğe ve günümüze hizmet ediyor hem de katma değeri yüksek işler yapıyoruz.

Murat Üstüntaş

Machine Engineer

Ahmet Fatih Avcı

Computer Engineer

Taha Türkoğlu

3D Generalist