5 Metrelik Altın Kelebek Heykeli

Certified Company ISO 9001-2008

image

  • Müşteri :Altın Kelebek Ödülleri
  • Kategori :Ürün Tasarımı, CAM, İmalat
  • Tarih :2017 KASIM
  • Durum :Teslim Edildi

Proje Açıklaması

2017 Altın Kelebek ödülleri için talep edilen 5 metrelik 3 adet heykelin tasarım ve üretimini tamamladık. İlk olarak orijinal ödül üzerinden üretime uygun olarak tasarımını tamamladık. Daha sonra CNC ile çeşitli boyutlarda, parçalı bir şekilde üretip montajlayarak projeyi tamamladık. Proje boyunca tamamen kendi kaynaklarımız ve atölyelerimizden yararlandık. Proje kapsamı içerisinde ödül töreni sponsorunun talebi üzerine bir adet 180 cm. boyunda şampuan şişesi tasarımı ve üretimi gerçekleştirdik.

Neler Yaptık?

Geleneksel olarak düzenlenen bu ödül törenin kullanılan geleneksel olarak kullanılan heykelciğini Yeniden tasarlayarak, dev boyutlara getirdik. Bu aşamadan sonra üretimin yanında lojistik kısmı ile de ilgilenerek taşıma ve kurulum işleriyle de bire bir ilgilendik.

  • Üretimde hem CNC’den hem de insan gücünden yararlandık.
    Detaylandırma ve boyama işlemleri için insan gücünden yararlanarak en iyi ürünü elde etmeye çalıştık.

  • Lojistik ve Kurulum için doğru paketlemeye özen gösterdik.
    Kolayca taşıyabilmek ve sağlıklı bir kurulum için tüm detayları düşündük. Kurulumdan sonra da stabilite sorunları olmamasına dikkat ettik.

image

Proje Sonuçları

Yaklaşık 1 haftalık bir çalışmanın ardından projenin teslimini yaptık. Hem müşteri, hem de ekibimiz yaptığı işten büyük keyif aldı. Eğlenceli bir tecrübe edindik. Tüm bunların sonunda başarılı bir tören gerçekleşti.